Letní oblíbenci

Léto. Moje nejoblíbenější roční období. Alespoň tomu tak vždy bývalo. Letošní, nebo možná již loňský rok, je docela přelomový a já nemohu vyzvednout pouze jedno roční období, ale dělají mi radost všechny. Přeci jen teď ale máme léto, a tak je na čase se podělit o letní oblíbence. A jaké máte Vy? Pište a inspirujte ostatní. 

Letní šaty a Nila Store

Letos jsem investovala do několika krásných šatů z Nila Store a nemohla jsem udělat lépe. Nikdy jsem šaty moc nenosila, ale přitom jsou tak praktické. Nemusíte vymýšlet, co se k čemu hodí, prostě vezmete a jdete. Navíc nákup v Nila Store je vždy moc hezký a inspirativní zážitek. Šaty jsou originální a navíc od značek, kterým záleží nejen na kvalitě, ale také na férovém přístupu k zaměstnancům a udržitelnosti materiálů. Favority z jara zůstávají tenisky Bohempia, které ještě doplnily Espadrilky z La Maison d´Espadrilleimg_1459.jpg

Klasická literatura

Ano, může se to zdát nudné. Já ale i v klasické literatuře, třeba té z povinné četby ze střední školy, vidím kouzlo. Ráda se nechávám unášet do jiných časů a míst. Je to přeci jen o něco jiné než číst novodobé autory. V klasické literatuře se totiž skrývá tehdejší pohled na svět, na lidi kolem. I když o dané době nyní víme, tak vidět ho očima tehdejších spisovatelů mi přijde neskutečně přitažlivé. A tak jsem prošla několik antikvariátů a pořídila knihy, které mi zrovna padly do okna. 

dsc01280.jpg

Letní škola

Ačkoli mají děti prázdniny, tak já jsem se toto léto rozhodla vzdělávat. Školní prostředí jsem měla vždycky ráda, jakási touha po vědomosti, láska k psaní poznámek a úhlednost sešitů mi je vlastní. A samotný proces učení si velmi užívám. O to víc, když je z vlastního přesvědčení a nikdo mě do ničeho nenutí. A tak má moje “letní škola” hned několik předmětů. 

dsc01227.jpg

Francouzština

Ráda bych svou francouzštinu posunula dál a taky bych nerada, aby se propadla zpět na začátečnickou úroveň. Aktuálně jsem na úrovni B1+, hlavně díky mluvení, ale gramatika a psaní je na tom asi o něco hůře. Život ve Francii mi pomohl rozumět mluvenému slovu, ale tolik jsem se jazykově neposunula. Teď bych to ráda změnila a na konci léta se dostala na B2. Na lekce budu chodit do Francouzského institutu v Praze a už teď se těším. 

Skillshare

Také nadešel čas se zlepšit ve svých především online dovednostech. S tím, jak bych ráda dala opravdovou vizi svým stránkám Fyzio fitness a začala vést online business, tak jsem se rozhodla využít 2 měsíců zdarma na Skillshare a učit se marketingu, produkci výrobku a dalších věcí, kterým jsem se až do této chvíle vyhýbala, ale které vím, že jsou pro růst mé značky potřeba. 

Manifestování s Lacy Phillips

Není to jen letní záležitost, ale něco, co bych ráda v létě více rozvíjela. A to především v odstraňování vztahových a finančních bloků, otevírání dveří novým možnostem a žití života, který mi je v hloubi duše vlastní. Několikrát do týdne, tak pracuji na sobě pomocí workshopů, poslechových cvičení a psaní deníku. To vše s Lacy Phillips a jejím TBM týmem

Další menší letní radosti

  • Intermitentní půst: trochu si pohrávám s intermitentním půstem a dávám svému zažívání toto léto delší pauzu mezi večeří a snídaní. Nedaří se mi to každý den, jelikož mám každý den o něco jiný rozvrh, ale cítím se po tom dobře. Navíc mám dobrý pocit z toho, že jídlo nevládne mému životu a já se učím jakési trpělivosti. 

JRTH1042.JPEG

  • Human Design: Jenna Zoe mě neskutečně inspiruje, a tak se pomalu učím o human designu a o tom, jak já sama a ostatní v životě fungujeme.
  • Vodní meloun: ovoce, nebo vlastně zelenina tohoto léta.
  • Francouzský jíl v péči o pleť: opět jsem se vrátila k pleťovým maskám a vyzkoušela jsem z Nebaleno francouzský jíl. Musím uznat, že si vždy aplikaci užívám, je to takový malý rituál a moje pleť se potom cítí skvěle. 

dsc01288.jpg

  • Letní běhání: i běh se dostal na letní seznam, protože to je spolu s jógou moje pohybová první volba. Navíc jsem ten typ, který má rád běhání ve vedru, takže si běh i s tím spojené pocení užívám.

DSC01255

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s