Běhání a Fyzioterapie již jen na FyzioFitness

Tento článek slouží jako čistě informativní a organizační článek. Vzhledem k tomu, že je Běhání a Fyzioterapie důležitou součástí mých stránek FyzioFitness, ráda bych převedla veškerou svou činnost z těchto oblastí právě tam. Rubriky zde na Přirozeně Zdravě nezaniknou, ale dále zde nebudou již přibývat nové články. Nebojte se, to neznamená, že bude obsahu méně.

Běhání

Články o běhání, běžecké technice ale také běžeckých problémech najdete v kategorii článků na FyzioFitness pod tímto odkazem.

Běhání na FyzioFitness (články)

Dále také tvořím videa na svém YouTube kanále a jeden PlayList je věnován právě běhání. Ačkoli jsem byla sama překvapená, tak právě běžecká videa patří na mém kanále k nejoblíbenějším, a tak bych ráda v této činnosti pokračovala. Pravděpodobně i o něco intenzivněji než doposud. Ráda bych každý měsíc věnovala jedno video právě tématu Běhání.

Běžecká videa na YouTube

Fyzioterapie

Fyzioterapie byla původní podstatou mých FyzioFitness stránek. S časem a také mým vlastním vývojem, se ale rozšířily témata a také můj pohled na zdraví. Stále píši a tvořím hodně z pohledu fyzioterapeuta, ale došla k poněkud celostnějšímu pohledu na zdraví. A tak na stránkách objevíte vše, co zapadá do mého nového pojmu Fit tělo, mysl i duše

Stránky FyzioFitness

K webu dále patří samostatný YouTube kanál, který byl původně založen pro zodpovězení častých otázek mých pacientů. Aktuálně však přidávám videa nejen jako odpovědi na otázky, ale také mluvím o možnostech léčby, tipech pro zdraví nebo bolesti.

YouTube kanál FyzioFitness


Máte dotazy z oblasti běhání nebo fyzioterapie? Budu ráda za jakýkoli podnět nebo otázku, která se bude hodit pro mou budoucí tvorbu. Nechte zde komentář nebo mi napište email na info.fyziofitness@gmail.com