Týdeník 13: rozchod, výpověď a další stěhování

Začneme postupně. Za poslední týdny mám za sebou rozchod, podala jsem výpověď z práce i z bytu a chystám se stěhovat z Liberce. Na jaře se budu vracet zpět do Prahy a musím přiznat, že se na změny docela těším. I když nervy mám taky. Co mě poslední dny pomáhá všechen ten stres zvládat?

Hudba

Po docela dlouhé době, kdy jsem upřednostňovala Podcasty nad hudbou se vracím k jejímu poslechu. Na Spotify jsme měla oblíbený playlist Ready For The Day. Zjistila jsem, že se celý playlist změnil a já už vůbec nevím, co všechno na něm původně bylo. Nakonec se mi ale nová verze líbí více než ta původní a provází moje rána, běhy i některé pracovní dny.

Běhání

Vracím se k běhu. Loni jsme sice běhala, ale po stěhování do Liberce jsem řešila jiné věci, neměla jsem boty a celkově jsem na běh neměla náladu. Začátkem roku jsem ale byla odhodlaná koupit si nové boty, přečetla jsem Hledání ultra, začala běhat a zjistila jsem, jak moc mě běhání baví. Takže teď se pomalu snažím zapracovat na technice, ale hlavně si běhání užít. Cítím neskutečnou volnost a radost z pohybu.

GYGQ1977

Zelené džusy

Myslela jsem, že mě přes zimu nebudou džusy úplně bavit, ale nosím si sklenici prakticky každý den do práce. Základem této zimy je kapusta a dal už je to docela nuda. Jablka, hrušky, pomeranče, zázvor nebo celer. Stále nemám džusovač. Vše mixuji a ždímám přes sáček na rostlinné mléko.

AMDA9006

Částečně volná noha

Ačkoli mě trochu děsí toto napsat, tak se chci přiznat, že se konečně odhodlávám pracovat jen na částečný úvazek a částečně pracovat sama na sebe. Fyzio práci nechci úplně opustit, protože ke opravdu baví a naplňuje, ale mám pocit, že chci vytvořit něco zcela vlastního.

img_9310.jpg

A tím je můj projekt okolo Fyzio Fitness. Ráda bych co nejvíce zpřístupnila informace pro pacienty a širokou veřejnost o zdraví, prevenci a léčbě. Takže aktuálně tomuto věnuji hodně volného času, posedávám v kavárnách, píšu, přemýšlím a taky si lámu hlavu nad tím, jak to všechno zrealizovat. Myslím, že minimálně z a pokus to stoji a jak to bude dal, to uvidíme.

BZCL4902

I když se to na konci roku nezdálo, tak se věci přeci jen hýbou tím správným směrem. Jsem ráda, za vše co se děje a snažím se stále na věci pohlížet kladně. Jestliže prochází ze těžkým životním obdobím, tak pevně věřím, že z takové situace vyjeďte silnější a naučíte se docela nové věci, za které budete vděční.

S láskou

Verča

TARG3519