FyzioFitness

Články a videa na téma Fyzioterapie od teď najdete zde: Fyziofitness.org

Konečně je na čase přesunout kategorii Fyzioterapie na svou vlastní webovou stránku. Vlastně když jsem začínala blog, moje myšlenka byla taková, že se bude jednat hlavně o Fyzioterapii, fitness a zdraví. Jenže se tak nějak ukázalo, že mě baví psát lifestylový články. Ty brzy přebraly otěže celého blogu a fyzioterapie mi sem už tolik nezapadala.

Nějakou dobu jsem to tak nechala, ale ve chvíli kdy jsem se rozhodla opustit svou práci, tak jsem si řekla, že je ten správný čas začít vlastní fyzio web. A tak se taky stalo. Od teď se Fyzioterapie přesouvá sem: Fyziofitness.org

Vracím se k názvu FyzioFitness, který se mi líbí a docela vystihuje celou podstatu stránek. Postupně budou k vidění články, videa a v plánu jsou i e-mateiály. Jako první přijde na řadu série videí s názvem Fyzio Otázky, kde se snažím odpovědět na často kladené dotazy ze své praxe. A pak se uvidí, kam budou stránky směřovat dál. Také bych ráda vytvořila online kurzy na různá témata.

Tyto stránky jsem se rozhodla pořídit z toho důvodu, aby mělo více lidí přístup k informacím. V České republice je totiž situace taková, že na rehabilitaci běžně pacienti čekají několik měsíců. A to je právě ta doba, kdy by bylo velmi dobré začít pracovat na jejich obtížích. Tak aby se z pacientů nestaly chroničtí pacienti, u kterých je velmi obtížné pracovat s bolestí. Proto bych ráda o něco více zpřístupnila informace těm, kteří na rehabilitaci čekají. Také se chci věnovat obecné prevenci, aby bylo co nejméně lidí trpícími bolesti. Postupem času bych i ráda zařadila informace pro rodinu a blízké těch, kteří trpí bolestmi. Nebude chybět i nějaká ta sportovní stránka a obecné cvičení.